Pravděpodobně rakouský malíř 2. poloviny 19. století
Odpočívající zajíc, signováno a datováno vpravo dole R. Bergler pinxit 1879, olej/plátno, 43 x 58,5 cm, lehce poškozená malba a rám (Šm)
28.11.2015 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 11.000,-
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |